Educasting

Více než Webcasting


Pro educastingové systémy jsou charakteristické multimediálně, resp. hypermediálně orientované prezentace s četnými komunikačními rysy, jako jsou aplikace zpětné vazby, interaktivní komunikační nástroje typu chat, nebo diskusní fórum. Jsou rozšířením webcastingového systému o možnost komunikace Face To Face.


Educasting - něco navíc


Prezentování výrobků nebo služeb na internetu prostřednictvím audiovizuálního záznamu je zajímavou možností. Webcasting disponuje nástroji nepřímé komunikace, které zvyšují hodnotu obyčejné pasivní prezentace.

Přidáním možnosti obousměrné komunikace obrazem a zvukem v reálném čase mezi jednotlivými účastníky online vysílání se webcastingový systém nazývá systémem educastingovým


Povýšení educastingu


educasting

S možností obousměrné komunikace obrazem i zvukem v reálném čase, lze educasting povýšit na úroveň konferenčního systému. Výsledkem je efektivní prezentace svých produktů a služeb s přímým předváděním v reálném čase.

Uvedené schéma znázorňuje jednotlivé instance, které mezi sebou komunikují. Blok A představuje hlavní vysílací část. Blok C jsou dílčí instance posluchačů, které se připojují k bloku A prostřednictvím streamovacího a webového serveru v bloku B. Bližší popis použitého vybavení naleznete v sekci technická řešení.


Co Vám educasting přinese?


Má vaše společnost více poboček po celé zemi? Potřebujete často svým obchodníkům předávat informace o nových službách nebo výrobcích? Chcete vytvořit přímou zákaznickou podporu? Educastingový systém je vhodným řešením, které vám:

  • ušetří finanční náklady
  • zlepší komunikaci uvnitř firmy
  • zkvalitní komunikaci se zákazníky atd.

Technické řešení

Technické řešení webcastingového systému nemusí vždy vyžadovat drahé a robustní zařízení. Základem je kvalitní systém pro správu obsahu.

Více informací >>>

Webcasting

Webcasting umožňuje poskytovat audiovizuální materiály ve formě online živého vysílání nebo
na vyžádání (on-demand).

Webcasting více >>>

VOX.Stream

Komplexním řešením webcastingu a educastingu je systému, který nabízí nástroje umožňující komfortní správu webcastingových, potažmo educastingových pořadů.

VOX.STREAM více >>>