Multimedia - Flip Book


Vytvořte si multimediální publikaci za 10 minut. FlipBook je digitální řešení pro publikování vašich souborů na internetu. Přináší skvělý zážitek v atraktivní podobě jak do počítačů, tak i do chytrých telefonů. Pro vytvoření on-line profesionálně vyhlížející publikace, nepotřebujete speciální znalosti programování. On-line publikace mohou být v poutavé podobě součástí vašich stránek.


Multimediální kniha - FlipBook


Klasická tištěná kniha má své nepopiratelné kouzlo. Jak, ale vyřešit rychlou a levnou distribuci informačních dokumentů vaší firmy, které se preiodicky opakují? Jedná se především o sezóní katalogy, nabídky, ceníky nebo výroční zprávy, popřípadě firemní tiskovy s představením společnosti, jejich referencí apod. Lze využít jiná distribuční média - internet, CD, DVD, CD vizitka.

FlipBook může obsahovat libovolné informace, které jsou v klasických tištěných materiálech. Obsah se nemusí v žádném detailu lišit od obsahu klasické knihy nebo katalogu.

Flipbook I
Flipbook II


Vlastnosti multimediální knihy


 • Rychlá výroba a distribuce tištěných katalogů, časopisů a jiných dokumentů na internetu
  Během velice krátké doby lze na internetu zveřejnit i rozsáhlé tištěné katalogy s možností itneraktivního ovládání přechodu mezi stránkami.
 • Elektronická verze dokumentů je plně shodná s tištěnou poodbu katalogů, knih a časopisů
  Multimediální kniha může obsahovat i dlaší rich média, které celý dokument značně oživí a zaujmou. Celá kniha může být doplněna o animace, videa, interaktivní odkazy vedoucí přímo na internetové stránky apod.
 • Neomezený rozsah
  Multimediální khinanení limitována počtem stran, které mohou obsahovat libovolnou kombinaci textů a obrázků.
 • Interaktivní obsah
  Kniha je doplněna o interkativní obsah znázorňující základní strukutru. Prostřednictvím tohoto obsahu může uživatel přímo řecházet na konkrétní stránku.
 • Tisk stránek
  Multimediální kniha poskytuje nástroj pro tisk konkrétních  stránek.
 • Atraktivní způsob prezentace
  Multimediální kniha představuje moderní způsob prezentace svých služeb a výrobků. Vzhledem k nezávisloti na platfomě, může být multimediální kniha umístěna nebo distribuována několika různými cestami. Může být samostatnou internetovou prezentací nebo jejím interaktivním doplňkem.
 • Interaktivní navigace
  Aby se multimediální kniha co nejvíce přiblížila knize klasické, lze jí procházet otáčením listů. Tento vizuální efekt posyktuje dostatečný komfort při práci s knihou a navíc je doplněn o další navigační prvky, které průchod knihou usnadňují.
 • Zvětšování stránek
  Jednotlivé stránky lze zvětšit tak, aby čtení bylo co nejméně únavné a poskytované informace poskytovaly detailní zobrazení, která jsou důležitá zejména při prezentaci produků.
 • Libovolný design
  Multimediální kniha může být zasazena do libovolného grafického návrhu, který přímo doplňuje firemní styl ostatních dokumentů.

Jak a kdy použít FlipBook?


Využití multimediální knihy je vhodné všude tam, kde je zapotřebí rychlá distribuce širokého množství obrazových a textových informací. Lze ji použít při vydávání elektronické formy časopisů, které lze distribovat online na internetu nebo dodáním na nosičích CD/DVD.

V současné době, lze flipbook zobrazit i v prostředí mobilních zařízení, jako jsou např. tablety a chytré telefony.

Multimediální knihu lze vytvořit jednorázově nebo ji lze spojit se systémem pro správu obsahu VOX.AREA, který umožňuje vlastní distribuci. Tato vlastnost je výhodná zejména pro periodicky se opakující vydávání. Obsah si řídí uživatel zcela sám, při zachování všech uvedených vlastností.