Webové stránky

Internetové prezentace čehokoliv pro kohokoliv


Víc než estetika ...

Potřebujete firemní prezentaci, blog, výukový systém nebo mikrostránku produktu? Jdeme do toho! Věříme, že internetové stránky si musí na sebe vydělat. Naším cílem není pouze vytvořit funkční stránky, ale díky nim také generovat nové obchodní příležitosti.


Webové stránky

Redakční systém


Redakční systém VOX.AREA je naše internetová aplikace, která umožňuje prostřednictvím internetového prohlížeče spravovat webovou prezentaci. K ovládání systému se využívá rozhraní, které nevyžaduje zvláštní technické znalosti. Po přihlášení uživatele do systému pod svým uživatelským jménem a heslem, může přidávat nové stránky, obrázky, vytvářet fotogalerie nebo diskusní fóra a mnoho dalšího.

Více informací

Html / CSS vývoj


HTML a kaskádové styly (CSS) jsou páteří všech našich webových projektů. Pro nás je důležité, aby každý web, který vyvíjíme byl vytvořen podle nejmodernějších HTML a CSS standardů. W3C standardy zajišťují dobrou uživatelskou zkušenost a tvoří základy pro dosažení optimální pozice ve vyhledávačích.

Mobilní web


Více než 70% světové on-line populace vlastní a používá chytrý telefon pro prohlížení webu. Nyní je proto více než kdy jindy důležité mít webové stránky, které poskytují příjemný a přístupný vzhled obsahu bez ohledu na zobrazovací zařízení. To, ale není jediný důvod proč mít mobilní web. Společnost Google nedávno provedla změny ve vyhledávání a preferuje webové stránky, které splňují jejich mobilní kritéria. Takže mobilní design se stává klíčovou záležitostí optimalizace pro vyhledávače. Ve VOXCAFE jsou současné weby optimalizované pro mobilní zařízení standardem.

Integrace sociálních médií


Popularita sociálních médií se rychle rozrostla, ale zatímco jejich nástroje jsou snadno přístupné, je potřeba jejich správné zabudování do webových stránek. Využíváním nástrojů sociálních sítí jako je Twitter, LinkedIn a Facebook lze zvýšit marketingovou účinnost webových stránek. Obsah publikovaný těmito nástroji může být také integrován do blogů a RSS kanálů a tím automaticky zefektivnit úsilí o rozvoj obsahu.


Jak pracujeme?

Je to naše práce, aby naši klienti měli život jednodušší. Náš osvědčený proces při realizaci projektů je jasný, jednoduchý a snadno pochopitelný v každém kroku.


1. Analýza

Zjistíme všechny vaše požadavky

2. Návrh

Navrhneme společně řešení a grafickou podobu

3. Vytvoření

Naprogramujeme, co jsme s vámi vymysleli

4. Instalace a oživení

Nainstalujeme a zprovozníme co jsme vytvořili

5. Předání

Předáme Vám kompletní projekt